W naszej sosnowieckiej firmie finansowej prowadzona jest właśnie rekrutacja na stanowisko młodszej księgowej, dlatego mając na względzie dobro swoich bezrobotnych przyjaciół postanowiłam poinformować ich o możliwości zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Praca ta jest o tyle dobra, że na stanowisko młodszego księgowego nie potrzeba mieć studiów wyższych czy doświadczenia zawodowego. Podejrzewam, że wielu przyjaciołom mogłaby się spodobać ta oferta, młodszy księgowy Sosnowiec.

Na zakres obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku młodszego księgowego wchodziłoby prowadzenie podstawowych prac z zakresu księgowości, takich jak przygotowywanie dokumentów do księgowania, segregowanie, rejestracja i weryfikacja dokumentów w systemie. Ponadto, młodszy księgowy zajmowałby się opracowywaniem raportów zlecanych przez przełożonego i przetwarzaniem danych rozrachunkowych w Excelu. Jak widać, zakres obowiązków nie jest bardzo rozbudowany, dlatego i wymagania rekrutacyjne nie są jakieś porażające.

Od kandydatów nasz pracodawca wymaga co najmniej wykształcenia średniego, dobrej znajomości pakietu MS Office, zainteresowań związanych z zagadnieniami z zakresu finansów i rachunkowości, podstawowej znajomości języka angielskiego i zdolności interpersonalnych.

No sami powiedzcie, czy nie jest to dobra oferta?

Napisz komentarz