Niedawno miałam wątpliwą przyjemność poznać nową dziewczynę mojego brata, która ogólnie mówiąc nie przypadła mi do gustu. Bardzo chciałabym być pozytywnie nastawiona do nowej partnerki Bartka, jednak jakoś nie potrafię przestać o niej myśleć jak o pustej lali z sianem w głowie. Wiem, że moja opinia jest krzywdząca i niesprawiedliwa, bo nie znam dobrze Agnieszki, jednak choćbym bardzo chciała nie zmienię swojego nastawienia do tej osoby.

Mój brat jest bardzo inteligentnym młodym człowiekiem, który dobrze wie co chce w życiu osiągnąć i co zdobyć. Już jakiś czas temu postawił sobie kilka najważniejszych celów w życiu, które teraz sumiennie realizuje. Pierwszym jego celem było zdobycie pracy w księgowości. Obecnie Bartek pracuje jako młodszy księgowy Ostrołęka i jest na najlepszej drodze do awansu, co oznacza, że jego pierwszy cel został zrealizowany.

Drugim życiowym celem było znalezienie sobie odpowiedniej partnerki. Cóż, na tym etapie odczucia moje i odczucia mojego brata bliźniaka są zupełnie inne. Bartek uważa, że Agnieszka jest dla niego najlepszą partnerką z możliwych, natomiast ja uważam, że brata stać na kogoś o niebo lepszego i mądrzejszego. Bartek jest mądrym chłopakiem i powinien znaleźć sobie równie mądrą dziewczynę, z którą będzie mógł porozmawiać na dowolnie wybrany przez siebie temat. Rozmowa z Agnieszką ogranicza się do najnowszych trendów w modzie, makijaży i tipsów. Ta dziewczyna na pewno nie pasuje do mojego kochanego braciszka i ja mam zamiar mu to pokazać.

Napisz komentarz