w90W pracy młodszego księgowego najbardziej nie lubię tego, że niektóre osoby traktują mnie jak nieopierzonego młokosa, który na niczym się nie zna i musi być traktowany jak niedouczony pracownik. To, że jestem młodszym księgowym wcale nie oznacza, że mam mniejszą wiedzę. Po prostu moje doświadczenie w księgowości nie jest jeszcze bardzo duże, jednak na pewno z czasem się zwiększy.

Czasami w firmie czuję się naprawdę źle, bo jestem zarzucany samymi niepoważnymi zadaniami do realizacji, a ja przecież powinienem się uczyć radzić sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Jeśli w ciągi kilku tygodni sytuacja się nie poprawi to chyba wybiorę się do szefa i powiem jak to wszystko wygląda, młodszy księgowy Mielec. Może i wyjdę na płaczka i skarżypytę, ale skoro w inny sposób nie mogę uzyskać innej pozycji w dziale to trudno. Ja nie przyszedłem do dużej firmy rachunkowej po to, by segregować korespondencję i zajmować się czyjąś dokumentacją. Ja przyszedłem zajmować się księgowaniem i rachunkowością, a tych elementów mam w swoim życiu zawodowym zdecydowanie za mało!

Napisz komentarz