q90

Jeśli moja kariera nadal będzie się rozwijała w tak dobrym tempie, to przed trzydziestką na pewno uda mi się zostać starszym lub samodzielnym księgowym. Od chwili ukończenia studiów w moim życiu zawodowym dzieje się całkiem nieźle. Tuż po ukończeniu studiów udało mi się zdobyć ciekawą pracę na stanowisku asystenta ds. księgowości. Na tym stanowisku przepracowałem półtora roku, później zostałem awansowany na młodszego księgowego, młodszy księgowy Leszno.  Na tym stanowisku pracuję już trzy lata, a że ostatnio słychać coś o jakichś awansach w naszej firmie, to mam nadzieję, że również ja zostanę awansowany.

Oprócz mnie w firmie jest jeszcze jeden młodszy księgowy. Według mnie to oczywiście ja zasługuję na awans, a wiadomym jest, że obydwaj na pewno go nie dostaniemy. Tomek jako młodszy księgowy pracuje rok dłużej ode mnie, ale nie radzi sobie z księgowością tak dobrze, jak ja. Wszyscy w pracy powtarzają, że jestem lepszym specjalistą od niego. Mam nadzieję, że prezes weźmie to pod uwagę przy planowaniu awansów.

W maju mam urodziny i fajnie by było dostać awans przed ukończeniem 28 roku życia. Na razie mogę sobie jednak tylko gdybać i marzyć, bo nie wiadomo jakie decyzje podejmie mój przełożony.

Napisz komentarz