Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Analityk ds. operacji bankowości transakcyjnej
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/1015
OBOWIĄZKI:

Weryfikacja transakcji i dokumentacji z prespektywy sankcji, Podejmowanie szybkich i wiarygodnych decyzji po zakończeniu kontroli sankcji, współpraca i codzienna komunikacja z innymi oddziałami na całym świecie, zapewnienie jakości zgodnie z przepisami prawa, identyfikacja i zgłaszanie problemów przełożonemu, zapewnienie terminowości i monitorowanie portfela. Godziny pracy 9-17

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie