W związku z dynamicznym rozwojem firmy HPC POLGEOL Spółka Akcyjna z siedzibą
w Warszawie poszukujemy:

Analityk Finansowy / Kontroler
Miejsce pracy: Warszawa (Saska Kępa)
Zadania:
  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu i planu wieloletniego oraz kontrola jego realizacji.
  • Optymalizacja kosztów i ryzyka.
  • Analizowanie wskaźników efektywności finansowej, przygotowywanie raportów odzwierciedlających aktualne wyniki spółki.
  • Sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych.
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych.
  • Analiza rentowności usług, Klientów, segmentów rynku.
  • Ustalanie cen usług.
  • Kontrola kosztów w oparciu o obiekty kosztowe.
  • Współpraca z działem księgowości.
  • Analiza rentowności projektów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, kierunek: Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa lub porównywalne wykształcenie, dyplom kontrolera, głównego księgowego lub księgowego finansowego.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie.
  • Wiedza i umiejętności dotyczące kontroli projektów i ich prognoz.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i w piśmie).
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana.
  • Sprawne posługiwanie się MS Office, zaawansowana znajomość: MS Excel.
  • Komunikatywność, dokładność, samodyscyplina oraz samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • udział w ciekawych ofertach;
  • przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw w organizacji;
  • benefity (karta MultiSport, dofinansowanie do wczasów, prywatna opieka medyczna);
  • możliwość rozwoju;
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.