Park-M – jesteśmy liderem na rynku architektury krajobrazu w Polsce. Zatrudniamy ponad 500 pracowników i od ponad 20 lat budujemy oraz rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej w kraju. Z pasją, wiedzą, kompleksowo. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom oraz uniwersalnym wartościom takim jak współpraca, szacunek i jakość. Szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych. Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób. Naszą ambicją jest stworzenie specjalistycznej firmy zajmującej się nie tylko architekturą krajobrazu i budownictwem ekologicznym, ale także kompleksową obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski.

Jesteśmy liderem rynku architektury krajobrazu oraz zagospodarowania terenów zieleni. Budujemy i rewitalizujemy prestiżowe miejsca przestrzeni publicznej, biznesowej i prywatnej w całym kraju. Działamy z pasją, i kompleksowo zajmujemy się architekturą krajobrazu, budownictwem ekologicznym, sprzedażą roślin a także obsługą kontraktów usługowych w zakresie utrzymania zieleni z placówkami zlokalizowanymi w największych miastach Polski. Posiadamy profesjonalną bazę sprzętową pozwalającą na mierzenie się z ambitnymi projektami oraz umożliwiającą nam prowadzenie prac w efektywny sposób.

Nasz sukces zawdzięczamy ludziom i szczycimy się stałym zespołem doskonałych specjalistów, inżynierów budownictwa, architektury, ogrodnictwa i pracowników technicznych.

Analityk Finansowy
Miejsce pracy: Brzezna
Twoje zadania:
  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby firmy,
  • analizowanie rentowności wg. produktów, kanałów dystrybucji, klientów, itp.,
  • prowadzenie kontroli i analizy kosztów,
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości,
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących planowanych inwestycji,
  • wsparcie w procesie budżetowania.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenia wyższego: finanse, ekonomia, rachunkowość,
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomości rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • biegłego posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi i bazami danych (dodatkowym atutem będzie znajomość systemu COMARCH XL),
  • chęci do nauki i rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w obszarze Kontrolingu i Finansów,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • świadczenia dodatkowe dla pracownika i jego rodziny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe i inne).