Grupa Kloepfel zajmuje się wysoko wyspecjalizowanymi usługami dla biznesu oraz handlem. Siedziba firmy mieści się w Dusseldorf w Niemczech, natomiast nasze oddziały znajdują się m.in. w Polsce, na Słowacji, w Czechach czy Austrii.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Business analyst
Miejsce pracy: Warszawa
NASZE WYMAGANIA:
  • min. 2 lata doświadczenie w dokonywaniu analiz finansowych spółek,
  • doświadczenie w przygotowywaniu biznes planów i analiza opłacalności projektów biznesowych,
  • doskonała umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • -znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego na poziomie B2,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Power Point),
  • dodatkowym atutem będą staże/doświadczenie w pracy dla firm z sektora private equity lub w bankach,
  • samodzielność, komunikatywność.
ZADANIA:
  • przygotowywanie biznes planów,
  • analiza rynku pod kątem wyszukiwania kandydatów do przejęć,
  • analiza opłacalności projektów biznesowych dla niemieckiej grupy kapitałowej,
  • współpraca bezpośrednio z zarządem grupy,
  • przygotowywanie zestawień finansowych firmy,
  • dokonywanie analizy finansowej firmy, przygotowywanie raportów,
  • rekomendowanie rozwiązań, które służą do realizacji celów biznesowych.
OFERUJEMY:
  • umowa o pracę lub B2B,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • system premiowy.