Smart-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy z branży beauty, zajmującej się sprzedażą asortymentu jednorazowego użytku dla hurtowni kosmetycznych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Biznesowych

Miejsce pracy: home office, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami w celu przedstawienia oferty firmy,
  • Obsługa klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wysokiej kultury osobistej i motywacji do działania,
  • Bezbłędnej wymowy oraz stosowania poprawnej polszczyzny,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywności,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, rzetelności.
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie umowa o pracę po okresie próbnym (w okresie próbnym - umowa zlecenie),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja sprzedażowa,
  • Pracę w systemie jednozmianowym, w stałych godzinach,
  • Pracę w systemie home office (po początkowym przeszkoleniu w firmie),
  • Wdrożenie do pracy, w tym szkolenia produktowe.

Podobne oferty

13.10.2020

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Firma: Metro Services PL Sp. z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecin

Twoje zadania: odpowiedzialność za wykonywanie podstawowych zadań w ramach danego obszaru księgowego, dbałość o skuteczność, dokładność i terminowość...

Więcej informacji

12.10.2020

AR Junior Accountant with Czech

Firma: KION Business Services Polska

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Your future tasks: Support accounting processes (Accounts Receivable), Manual billing, credit notes creation, manual journal creation, credit control, AR reporting,...