Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.

Księgowa / Księgowy w Dziale Zobowiązań
Miejsce pracy: Pruszków, ul. Parzniewska 10

Zadania

  • akceptacja merytoryczna faktur zakupu pod kątem rozliczeń podatkowych i uwarunkowań organizacyjnych
  • opracowanie i realizacja płatności zobowiązań
  • kontrola rozrachunków
  • wsparcie merytoryczne klienta korporacyjnego

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu rozliczeń VAT
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność
  • zaangażowanie i szybkość działania
  • zdolności komunikacyjne
  • zainteresowanie nowymi technologiami

Oferujemy

  • różnorodne możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogata oferta szkoleń • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • bezpłatny parking
  • rabaty dla pracowników
  • kantyna pracownicza
  • dofinansowanie do kursów językowych: angielski lub niemiecki
  • krótszy dzień pracy w piątek

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.