Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Legnica teren LSSE
Twoje zadania:
  • sprawdzanie faktur pod względem formalnym i merytorycznym;
  • weryfikacja dekretacji i księgowanie dokumentów (faktur sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych, delegacji etc.);
  • współpraca z innymi działami firmy w celu poprawnego księgowania faktur;
  • uzgadnianie rozrachunków;
  • współudział przy sporządzaniu sprawozdawczości statystycznej i podatkowej;
  • współudział w procesie zamknięcia miesiąca;
  • pomoc w pozostałych bieżących zadaniach działu księgowości.
Jesteś idealnym kandydatem jeśli:
  • masz wykształcenie kierunkowe (preferowane wyższe w dziedzinie rachunkowości i finansów);
  • posiadasz praktyczną znajomość przepisów podatkowych oraz rachunkowych (2 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowym lub w biurze rachunkowym);
  • bardzo dobrze znasz MS Office (analiza danych w MS Excel) oraz systemów finansowo- księgowych;
  • posiadasz zdolności analityczne oraz dobrze organizujesz i planujesz pracę własną;
  • dobrze znasz język niemiecki lub angielski w mowie i piśmie;
  • jesteś terminowy i rzetelny w wykonywaniu zadań.
W zamian oferujemy:
  • atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • premię do 30%
    1000 zł za polecenie pracownika
  • cykliczny wzrost wynagrodzeń
  • międzynarodowe środowisko
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • opieka medyczna
    ubezpieczenia grupowe
  • szeroki pakiet socjalny
  • zespół, na który zawsze możesz liczyć
  • stabilizację i bezpieczeństwo

A przede wszystkim słuchamy naszych pracowników i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom!