Ogłoszenie numer: 7736793, z dnia 2022-11-28

Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie

zatrudni:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Kraków, Podgórze

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji księgowej w księgach rachunkowych na kontach syntetycznych i analitycznych
  • Dekretowanie i systematyczne wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • Księgowanie kosztów w zespole 4 i 5 wg rodzajów oraz stanowisk kosztów
  • Przygotowywanie zestawień i sprawozdań

Wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe – Rachunkowość, Finanse
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w jednostkach opieki zdrowotnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość zagadnień dotyczących środków trwałych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet socjalny oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenia
  • Pracę w godzinach 7:30-15:05