People make places
Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. zatrudnia około 2000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, wsparcie administracyjne oraz obsługę techniczną.

Opis stanowiska:
  • Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym
  • Kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi GUS
  • Nadzór nad procesami księgowymi, aktualizacja procesów oraz wprowadzenie nowych rozwiązań usprawniających codzienną pracę
  • Księgowanie transakcji związanych z zakupem środków trwałych, WNT, import usług, transakcje Intercompany
  • Księgowanie i rozliczanie delegacji i oraz wydatków z kart kredytowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie nauki (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie w obszarze księgowości
  • Znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości prawa podatkowego (CIT, VAT)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
  • Znajomość programu NAVISION będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe miejsce pracy
  • Opiekę medyczną oraz możliwość wykupienia karty sportowo-rekreacyjnej