Ogłoszenie numer: 3830667, z dnia 2020-10-30

Klient portalu Praca.pl

Prężnie rozwijająca się firma z branży FMCG działająca na rynkach międzynarodowych, poszukuje do zespołu księgowego doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • bieżące księgowanie dokumentów, w tym: faktur zakupowych oraz sprzedażowych (krajowych i zagranicznych)
  • uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków
  • uzgadnianie transakcji magazynowych
  • wsparcie zespołu w pozostałych zadaniach

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów prawnych i ustawy o rachunkowości
  • znajomość pakietu Office
  • terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość systemu COMARCH OPTIMA będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języków obcych

Oferujemy

  • stabilną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • duże możliwości rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji