W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Żołynia
OPIS STANOWISKA:
  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Księgowanie wyciągów/raportów kasowych/rozliczenia zaliczek,
  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami,
  • Pomoc w przygotowywaniu rozliczeń i deklaracji podatkowych.
WYMAGANIA:
  • Wyższe wykształcenie (finanse/rachunkowość),
  • Znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT),
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w księgowości,
  • Dobra znajomość programów Excel i Word,
  • Znajomość programów księgowych klasy ERP będzie dodatkowym atutem,
  • Chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dokładność i skrupulatność.
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • Znajomość polskich i unijnych przepisów prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju,
  • Zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.