Dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukuję Kandydata na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Chwaszczyno, Gdynia, Gdańsk
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od pon do pt w godzinach 8.00-16.00
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
Obowiązki:
  • księgowanie transakcji
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółki wraz z tworzeniem sprawozdań finansowych i zamknięciem roku księgowego
  • sporządzanie rozliczeń podatkowych (przygotowywanie deklaracji VAT oraz PIT)
  • praca z Intrastat
  • współpraca z US, ZUS, GUS oraz firmami leasingowymi
Wymagamy:
  • min. 3 letniego doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • wykształcenia kierunkowego
  • znajomości aktualnych przepisów prawa podatkowego i przepisów WDT
  • znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.