Firma EPIONE Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki i zadania:
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego,
  • dekretacja dokumentów księgowych,
  • archiwizacja dokumentów,
  • wykonywanie doraźnych zadań księgowych.
Wymagania:

Doświadczenie zawodowe:
  • mile widziane doświadczenie w dziale księgowo-finansowym.
Umiejętności:
  • znajomość obsługi programów komputerowych
    (mile widziana obsługa programu Symfonia Finanse i Księgowość),
  • mile widziane znajomość Ustawy o podatku od towarów i usług.
Oferujemy:
  • praca na pełny etat – umowa o pracę.
  • miejsce wykonywania pracy: EPIONE, ul. Szopienicka 59, Katowice