Do firmy produkcyjnej w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy osoby na stanowisko

Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Księgowanie faktur kosztowych i zakupowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży krajowej
  • Księgowanie list płac
  • Uzgadnianie sald kont księgowych
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Przygotowywanie zestawień kadrowo-płacowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w księgowości ok. 3 lat
  • Podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac
  • Mile widziana znajomość programu CDN XL oraz znajomość ewidencji kosztów w układzie kalkulacyjnym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Bardzo dobrą, partnerską atmosferę pracy i wsparcie zgranego zespołu.