Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/a
Miejsce pracy: Poznań | Numer ref.: KSI/052/MJA

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku - elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie uznaniowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość sporadycznej pracy zdalnej w razie konieczności

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym księgowaniu kosztów
  • Znajomość programu Comarch XL - mile widziane
  • Chęć związania się z nowym pracodawcą na stałe
  • Samodzielność i umiejętność wychodzenia z własną inicjatywą
  • Umiejętność pracy w małym zespole

Zadania:

  • Rozliczanie faktur zakupu materiałów, usług, inwestycji
  • Import usług
  • Dokumenty RW
  • Rozliczanie umów licencyjnych
  • Księgowanie list płac
  • Rozlicznie zaliczek na zakupy bieżące
  • Rozlicznie delegacji
  • Środki trwałe i WNIP
  • Analityka przypisanych kont

Podobne oferty

17.05.2021

Księgowa / Księgowy

Firma: BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Naszym Pracownikom oferujemy: umowę o pracę stałe podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych poprzez udział w programie dedykowanych szkoleń zawodowych, w tym...

Więcej informacji

17.05.2021

Entity Accounting & Reporting Specialist

Firma: JTI GBS

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

(remote work) Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life...