Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MKS/WAW/1220
Obowiązki:
  • dekretacja i księgowanie delegacji i wydatków pracowniczych,
  • dekretacja i księgowanie faktur kosztowych,
  • analiza oraz uzgadnianie kont księgowych i rozrachunkowych,
  • kontrola dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym i podatkowym,
  • uczestnictwo w procesach zamykania miesiąca i roku.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - 2-3 lata,
  • znajomość programu MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych (VAT, CIT),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość programu LEO,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, sumienność i skrupulatność,
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • umowę o pracę na okres 6 miesięcy,
  • pełen pakiet benefitów oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.