Ogłoszenie numer: 5801325, z dnia 2021-10-13

Klient portalu Praca.pl

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • Dekretowanie i ewidencja dokumentów księgowych,
  • Rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych,
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Bieżąca analiza kont księgowych pod kątem rachunkowym i podatkowym,
  • Uzgadnianie sald i rozrachunków z kontrahentami,
  • Przygotowanie sprawozdań GUS.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w księgowości (min 1 rok),
  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole,
  • Rzetelność, odpowiedzialność, terminowość,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Mile widziana znajomość systemu ENOVA.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

  • Nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,

  • Dodatkowe świadczenia pracownicze.