www.hydrop.pl

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Młodsza Księgowa
Miejsce pracy: Rembelszczyzna
Obowiązki:
  • Wprowadzanie do systemu FK dokumentów księgowych (w szczególności  faktur zakupowych, wyciągów bankowych, import JPK sprzedaż),
  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami,
  • Sporządzanie rozliczeń do JPK VAT i podatku dochodowego,
  • Przygotowywanie zestawień finansowo-księgowych,
  • Osoba będzie rozliczała dwa podmioty  pod nadzorem osoby p/o głównego księgowego,
  • zapewnione przyuczenie do programu FK.
Wymagania:
  • Znajomość podstaw rachunkowości,
  • Odpowiedzialność,
  • Znajomość aplikacji exel, world,
  • Wykształcenie w kierunku ekonomicznym lub rachunkowym nie wymagane wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy księgowości,
  • Ukończone kursy.