VISAGE GROUP Sp. z o. o.

Jeśli rozważasz zmianę pracy, jest to idealny moment!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodsza Księgowa
Propozycja jest skierowana do osób z min. rocznym doświadczeniem w księgowości,

Młodsza Księgowa
Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania
Zadania:
  • księgowanie dokumentów kosztowych, wyciągów bankowych w systemie SAP Business One
  • rozliczanie i uzgadnianie kont dostawców,
  • prowadzenie ewidencji wyposażenia, środków trwałych
  • sporządzanie deklaracji do GUS,
  • prowadzenie kasy fiskalnej,
  • rozliczenie zaliczek pracowników wraz z prowadzeniem dokumentacji rozliczeniowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalno-rachunkowym,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (ekonomia/finanse/bankowość),
  • min. rok doświadczenia w księgowości,
  • dobra znajomość MS Office (w tym Excel, Word),
  • dokładność, spostrzegawczość, terminowość i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywność w działaniu),
  • myślenie analityczne (szeroka perspektywa, zauważanie szczegółów oraz niuansów, łączenie faktów, danych i wyciąganie wniosków),
  • komunikatywność i współpraca (otwartość na przyjmowanie i udzielanie wsparcia zespołowi, precyzja i wysoka kultura wypowiedzi, umiejętność dojrzałego wyrażania swoich potrzeb i emocji)
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • ukończony kurs księgowości,
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • mile widziana znajomość programu SAP Business One (moduł księgowo-rachunkowy) - znajomość programu będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności, motywujący system premiowy,
  • wsparcie merytoryczne, dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,
  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy, ciągłego doskonalenia, poprzez uczestnictwo w szkoleniach zawodowych
  • pakiet benefitów pozapłacowych prywatna opieka medyczna po okresie próbnym, ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole
  • aromatyczną kawę,
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie VISAGE GROUP Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).