Międzynarodowa firma, producent farb oraz pigmentów dla świata druku w związku z nowymi projektami i zwiększeniem zatrudnienia poszukuje na okres roku osoby na stanowisko

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa, Marki
Główne obowiązki na tym stanowisku to:
  • Czynności administracyjne m.in. skanowanie i rejestracja dokumentów;
  • Obsługa zapytań od dostawców;
  • Wsparcie obszaru należności m .in. w wysyłaniu maili z wezwaniami do zapłaty do klientów;
  • Prowadzenie różnego typu ewidencji na potrzeby działu księgowości;
  • Analiza i uzgadnianie niektórych kont księgowych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia kierunkowego w obszarze finansów i rachunkowości;
  • Znajomości języka angielskiego (co najmniej umiejętność czytania tekstów angielskich);
  • Dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office (głównie Excel);
  • Znajomości systemu SAP (mile widziane);
  • Chęci do nauki, rozwoju własnego i organizacji.
Oprócz wynagrodzenia oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole;
  • Merytoryczne wsparcie w procesie wdrożenia;
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym;
  • Program szkoleniowy w zakresie systemu SAP;
  • Możliwość rozwoju osobistego (szkolenia);
  • Zajęcia z języka angielskiego;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Multisport.
Uprzejmie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) zawierających informacje, o których mowa w art.

221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014 poz. 1502 z późn. zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. w celu prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w tym przechowania załączonych dokumentów.”

W przypadku woli udziału w innych projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Sun Chemical Sp. z o.o. oraz przekazanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. w celu wyżej opisanym.”

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Sun Chemical Sp. z o.o. z siedzibą w Markach przy ul. Okólnej 46A. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy złożona aplikacja. Dane osobowe będą przekazane Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014 poz. 1502 z późn.

zm.). Podanie danych w celu ich przekazania Spółkom należącym do grupy Sun Chemical Sp. z o.o. jest dobrowolne niemniej niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia