Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Księgowy z j. francuskim
Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: MKF/049/KRU

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony z możliwością stałej współpracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Praca od zaraz
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na różnego rodzaju produkty i usługi)

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1)
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (poziom B2)
  • Wykształcenie z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii
  • Mile widziane jest doświadczenie

Zadania:

  • Wsparcie GL w czynnościach związanych z zamknięciem roku
  • Księgowanie faktur intercompany
  • Tworzenie i księgowanie poleceń księgowych
  • Prowadzenie zamknięć księgowych

Podobne oferty

30.07.2021

Referent ds. księgowości

Firma: ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Lokalizacja: lubelskie / Lublin

S wobodnie nawiązujesz kontakty? Ł atwo poruszasz się w obszarze rachunkowości i przepisów finansowo-podatkowych? U miesz pracować w zespole i jesteś osobą...

Więcej informacji

30.07.2021

Entity Accounting & Reporting Expert

Firma: JTI GBS

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

(remote work) Our offer includes: A competitive pay (together with annual bonus) and an attractive benefits package including medical care, Multisport card, life...