Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 71-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na następujące stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Controllingu
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • uczestnictwo w procesie przygotowania i aktualizacji budżetów kontraktów budowlanych
  • monitorowanie i raportowanie realizacji budżetów budów
  • identyfikowanie odchyleń budżetowych, diagnozowanie zagrożeń
  • aktywność w zakresie tworzenia i rozwijania narzędzi controllingowych
  • udział w projektach dotyczących obszaru controllingu, w tym we wdrażaniu systemów informatycznych
  • gromadzenie i weryfikacja danych w zakresie niezbędnym do realizacji zadań
  • sporządzanie prezentacji, zestawień analitycznych

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (praca z budżetami, analizy finansowe), doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne (finanse/rachunkowość/controlling/ ekonometria itp.)
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • wysokie zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu
  • umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • znajomość systemów bazodanowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach
  • dofinansowanie do pakietów medycznych i kart Fitsport/Fitprofit
  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenie Bożonarodzeniowe)
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami