LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. księgowości
Miejsce pracy: Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała
Obowiązki:
  • Księgowanie faktur oraz kontrola poprawności księgowań faktur sprzedaży w systemie finansowo- księgowym,
  • Analizowanie, kontrolowanie rozrachunków z dostawcami (rozliczanie faktur, uzgodnienia sald, kontrola wzajemnych rozliczeń finansowych),
  • Wprowadzanie, analizowanie i kontrolowanie transakcji ze służbowych kart płatniczych pracowników,
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań w zakresie miesięcznym, kwartalnym i rocznym.
Wymagania:
  • Doświadczenie w księgowości lub w obszarze finansów,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze Finansów i Rachunkowości,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Duża komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę zdalną, docelowo pracę w systemie hybrydowym,
  • Interesująca ścieżka rozwoju w międzynarodowej strukturze,
  • Bogaty pakiet Benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kursów języków obcych i szkoleń).