Ogłoszenie numer: 3588078, z dnia 2020-08-27

Do naszego zespołu, chętnie zatrudnimy

Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Miejsce pracy: opolskie / Gogolin, Krapkowice

Opis stanowiska

  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego w oparciu o obowiązujące przepisy
  • Weryfikacja poprawności danych na fakturach i dokumentach księgowych
  • Rozliczanie rozrachunków na wyciągach bankowych
  • Sporządzanie sprawozdań miesięcznych
  • Fakturowanie usług i dostaw

Wymagania

  • Min. 6 miesięcy doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z zagranicznymi klientami i kontrahentami

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju osobistego w oparciu o zasięg międzynarodowy firmy

Do aplikowania zapraszamy studentów lub emerytów i osoby z grupą inwalidzką