Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. rozliczeń
Miejsce pracy: Warszawa

Biuro Główne Aleje Jerozolimskie 96

Twoje zadania to:
  • samodzielne tworzenie umów w systemie,
  • tworzenie raportów na potrzeby działu,
  • prace administracyjne przy dokumentacji pracowniczej,
  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach.
Coś o Tobie:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • biegle obsługujesz się pakietem Microsoft Office, przede wszystkim Excel,
  • szybko się uczysz,
  • umiesz sprawnie koordynować wiele zadań jednocześnie.
Oferta dla Ciebie:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • wspaniały zespół,
  • pomoc i wsparcie w nauce,
  • możliwość zdobycia wiedzy w zakresie HR twardego oraz miękkiego,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.