Korporacja KGL S.A., to spółka zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych. Ponadto KGL to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy dużą polską spółką.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Działu Księgowości / Młodszy Księgowy
Miejsce pracy: Rzakta
Twój zakres obowiązków:
  • księgowanie faktur transportowych
  • kompletowanie i ewidencja dokumentów księgowych
  • wprowadzanie operacji księgowych do systemu
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • księgowanie dokumentów kosztowych/zakupowych/sprzedażowych
  • weryfikacja i wydruki rejestrów księgowych
  • archiwizacja dokumentów
  • inne zadania księgowo – finansowe
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na systemie Optima (moduł księgowość) lub zdolność szybkiego opanowania obsługi programów komputerowych połączona z minimum rocznym stażem pracy w księgowości lub wykształceniem kierunkowym rachunkowym
  • znajomość przepisów rachunkowych/księgowych i ich interpretacji
  • dokładność i rzetelność
  • terminowość
  • komunikatywność
  • proaktywność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
Oferujemy:
  • stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)