Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Referent
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: R/W3/09/2020
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Referenta będzie odpowiedzialna za ewidencję i obsługę majątku wydziału.

Zakres obowiązków:
  • opis merytoryczny faktur i dokumentów związanych z przyjęciem środka trwałego,
  • porządkowanie majątku w systemie informatycznym po zakończonej inwentaryzacji,
  • praca z systemem informatycznym w zakresie wprowadzania wniosków zamówieniowych i ewidencji majątku,
  • prowadzenie i obsługa dokumentów księgowych.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
  • doświadczenie w pracy biurowej z dokumentami,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność,
  • umiejętność pracy zespołowej i nastawienie na współpracę,
  • komunikatywność oraz sumienność w wykonywaniu zadań.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pakiet świadczeń socjalnych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).