DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.
ogólnopolska firma specjalizująca się  w usługach outsourcingowych
poszukuje kandydata na stanowisko:

Referent ds. analiz i budżetowania
Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: DP/08/11/2021
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • monitorowanie danych finansowych dotyczących realizowanych usług, analiza wybranych KPI
  • monitorowanie alokacji kosztów
  • kontrola realizacji budżetu, wyjaśnianie odchyleń
  • tworzenie prognoz
  • dostarczanie informacji zarządczej w zakresie rentowności, analizy ad hoc dla Zarządu i kadry managerskiej.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, rachunkowości lub pokrewne
  • znajomość zagadnień analizy finansowej
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • rozwinięte umiejętności organizacyjne.
Mile widziane:
  • doświadczenie w obszarze controllingu.
Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • ambitną, ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji
  • możliwość rozwoju
  • pracę w zgranym zespole
  • narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy.

Podobne oferty

26.11.2021

Analityk finansowy

Firma: BTKapitał

Lokalizacja: wielkopolskie / Krotoszyn

Siedziba firmy oraz miejsce wykonywania pracy: Krotoszyn, woj. Wielkopolskie Zatrudnionym osobom oferujemy: Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku...

Więcej informacji

26.11.2021

Firma: Kronospan

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Szczecinek

OPIS STANOWISKA: Przygotowanie analiz i raportów finansowych, sprzedażowych, zakupowych oraz produkcyjnych; Przygotowanie biznes planów lub dokumentacji/opracowań...