Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy FMCG posiadającej portfolio doskonale rozpoznawalnych marek w swojej kategorii, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Senior Financial Analyst dedykowanego wsparciu zespołów komercyjnych firmy.

Senior Financial Analyst
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: SBS/24/472/SFA

OBOWIĄZKI:

  • Prowadzenie regularnego monitoringu budżetu we współpracy z zespołem sprzedaży i marketingu
  • Planowanie i prognozowanie kosztów oraz monitoring wskaźników finansowych w dedykowanych obszarach
  • Wspomaganie decyzji biznesowych dotyczących planowanych działań handlowych, promocyjnych i inwestycyjnych
  • Proaktywnie wskazywanie szans i zagrożeń finansowych dla biznesu oraz wspomaganie implementacji narzędzi kontrolingowych i analitycznych
  • Udział w globalnych projektach i aktywna współpraca w ramach międzynarodowej współpracy zespołów kontrolingowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane studia o profilu ekonomicznym, finansowym)
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze kontrolingu biznesowego lub analiz sprzedaży
  • Bardzo dobre rozumienie procesów biznesowych
  • Wysokie kompetencje analityczne oraz bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i polskiego
  • Otwartość na zmiany, ciekawość biznesu, pro-aktywność w codziennej pracy, chęć uczenia się
  • Otwartość na relokację do innego miasta w Polsce
W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”