Dla naszego Klienta poszukujemy osób skrupulatnych i pracowitych, potrafiących budować partnerskie relacje, gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Administracyjno-Księgowych
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie obiegu dokumentów między Centralą a Biurem Księgowym
  • nadzór nad dokumentacją księgową
  • przygotowywanie raportów, zestawień i dokumentacji do sprawozdań
  • księgowanie dokumentów, wyciągów bankowych
  • przygotowywanie przelewów i raportów nalezności
  • rozliczanie zaliczek
  • dekretacja dokumentów zgodnie z zasadami firmy
  • prowadzenie wstępnej windykacji telefonicznej
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • dokładność oraz samodzielne i analityczne myślenie
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie min. Średnie
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej wieloletniej renomie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)