Specjalista ds. Finansów
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje główne zadania:
  • Kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych.
  • Prowadzenie księgowań dokumentów finansowo-księgowych.
  • Przygotowywanie wniosków o płatności (wadia, proformy, przedpłaty itp.).
  • Kontrola i analiza zapisów księgowych oraz rozliczanie projektów sprzedażowych.
  • Współpraca z audytem wewnętrznym i zewnętrznym.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy w księgowości – min 2 lata.
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych.
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel.
  • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP.XL.
  • Wykształcenie ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
Oferujemy
  • Pracę w czołowej firmie branży IT w Polsce.
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole.
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami oraz doświadczonymi specjalistami.
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, program emerytalny).