Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Finansowo - Księgowych
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych i analiza danych,
  • Odpowiedzialność za uzgadnianie kont,
  • Czynny udział w projektach,
  • Przygotowywanie danych i raportów na potrzeby wewnętrznego i zewnętrznego audytu,
  • Sporządzanie raportów okresowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość obsługi programu Excel,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  •   Możliwość rozwinięcia umiejętności księgowych,
  •   Możliwość wykazania się własną inicjatywą,
  •   Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę pracy,
  •   Pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach organizacyjnych,
  •   Prywatną opiekę medyczną.

Podobne oferty

16.05.2022

Młodszy specjalista ds. finansowych

Firma: Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

Główne zadania realizowane na tym stanowisku: przygotowywanie umów dla pracowników ucp, przygotowywanie wniosków o wypłatę wynagrodzeń, bieżąca analiza...

Więcej informacji

12.05.2022

Młodszy Specjalista w Dziale Finansów

Firma: SIXT Rent a Car

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Zadania kluczowe: współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi w ramach obsługi finansowania zewnętrznego, w tym: weryfikacja umów i harmonogramów spłat...