Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości i administracji
Miejsce pracy: Poznań | Numer ref.: SKA/037/MKO

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i umiejętności

Oczekujemy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobrej umiejętności pracy z Microsoft Excel
  • Mile widziana znajomość SAP jak również wiedza dotycząca zasad rachunkowości i przepisów w zakresie CIT i VAT
  • Zaangażowania i proaktywnej postawy
  • Umiejętności pracy w zespole

Twoje zadania:

  • Księgowanie dokumentów, faktur, zamówień i dostaw
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Obliczanie i sprawdzanie lokalnych przepisów VAT, CIT jak również składanie deklaracji VAT
  • Kontakt z organami podatkowymi
  • Planowanie i przygotowywanie płatności
  • Miesięczne raportowanie
  • Kontakt z dostawcami i usługodawcami
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy