Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 71-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie na następujące stanowisko:

Specjalista ds. księgowości
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki

  • księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych,
  • księgowanie i rozliczanie leasingów
  • ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • księgowanie list płac i potrąceń
  • przygotowywanie kalkulacji i deklaracji podatkowych w zakresie VAT, CIT
  • weryfikowanie prawidłowości i zapewnienie poprawności klasyfikacji podatkowej zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych
  • wsparcie i współpraca z innymi działami w zakresie wyjaśniania zagadnień związanych z prawem podatkowym, śledzenie zmian w zakresie prawa podatkowego
  • uczestnictwo w modyfikacjach i usprawnieniu pracy systemu finansowo -księgowego
  • zapewnienie sprawnej realizacji zadań terminowych, zgodnie z założonymi celami
  • współpraca w zakresie przygotowywania danych do pakietów konsolidacyjnych
Wymagania
  • wykształcenia wyższego kierunkowego w zakresie finansów lub rachunkowości
  • biegłej znajomości przepisów prawa podatkowego oraz UoR
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela
  • około 3 lat doświadczenia w dziale księgowym na analogicznym stanowisku najchętniej w firmie z branży budowlanej
  • znajomości oprogramowania finansowo-księgowego
  • mile widziane doświadczenie w ulepszaniu i modyfikacji systemów księgowych
  • samodzielności, odpowiedzialności, dokładności i elastyczność

Wybranym osobom oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach
  • dofinansowanie do pakietów medycznych i kart Fitsport/Fitprofit
  • szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenie Bożonarodzeniowe)
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami