PGE Energia Ciepła S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej PGE – lidera na rynku energii elektrycznej i ciepła.

Grupa PGE znajduje się w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce, dając stabilne zatrudnienie ponad 40 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach.

W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

Do naszej Spółki PGE Paliwa Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Organizacji
Miejsce pracy: Kraków

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie zamówień, zapotrzebowania w SAP oraz ocena dokumentów księgowych pod względem merytorycznym.
  • Przygotowanie dyspozycji płatności w SAP i EOD.
  • Prowadzenie dokumentacji oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów.
  • Obsługę administracyjno-prawną organów Spółki.
  • Zapewnienie obsługi administracyjno-kadrowej pracowników Spółki.
  • Organizację spotkań biznesowych oraz podróży służbowych.
  • Codzienną współpracę z pozostałymi działami Spółki.

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy w dziale organizacyjnym, administracyjnym lub prawnym.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, skrupulatność oraz rzetelność w ich realizacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, PowerPoint, Excel).
  • Znajomość systemu SAP – mile widziane.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Prawa Pracy oraz Prawa Gospodarczego ze szczególnym uwzględnieniem prawa Spółek.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej firmie energetycznej.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Liczne świadczenia z ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.