Specjalista ds. Planowania
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KS/SP/AK/312/0522
Opis stanowiska
  • Współpraca przy planowaniu/budżetowaniu oraz raportowaniu i kontroli wykonania planów wybranych obszarów biznesu Grupy Kapitałowej;
  • Analizy działalności wybranych obszarów biznesu Grupy Kapitałowej, w szczególności sprzedaży hurtowej (interkonekt, roaming krajowy i międzynarodowy, MVNO);
  • Uczestnictwo w projektach przewidujących oraz podsumowujących wpływ działań i zmian na wynik Grupy Kapitałowej.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe - (min. licencjat, preferowane magisterskie) na kierunkach finansowych (ekonomia, finanse, zarządzanie) lub ścisłych (matematyka, fizyka, informatyka);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – (m.in. tabele przestawne, funkcje wyszukiwania);
  • Umiejętność formułowania wniosków;
  • Doświadczenie w pracy z SQL(np. tworzenie zapytań);
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego;
  • Mile widziana znajomość rynku telekomunikacyjnego lub podobnego.
Oferujemy
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej grupie kapitałowej w kraju;
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Pracę nad ciekawymi, niestandardowymi projektami;
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze.