Ogłoszenie numer: 7640715, z dnia 2022-11-04

Klient portalu Praca.pl

 Firma branży spożywczej z okolic Bielska-Białej w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Specjalista ds. Rozliczeń

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, okolice

Opis stanowiska

  • Rozliczanie kosztów produkcji wraz z dokonywaniem księgowań, wyliczanie odchyleń od cen ewidencyjnych
  • Uzgadnianie stanów magazynowych
  • Rozliczanie inwentaryzacji
  • Dekretacja księgowa dokumentów
  • Przygotowywanie raportów w nadzorowanym obszarze
  • Weryfikacja i kontrola poprawności zapisów na kontach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość obsługi systemów ERP
  • Znajomość aktualnych przepisów podatkowych VAT i CIT i ustawy o rachunkowości
  • Dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, komunikatywność i zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny