Starszy Specjalista w Wydziale Planowania i Płac
w Biurze Spraw Pracowniczych

Numer ogłoszenia: BSP/20/257
Miejsce pracy: Warszawa

Termin składania ofert 15.01.2021 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • współpraca w tworzeniu planu w zakresie kosztów wynagrodzeń;
  • sporządzanie raportów i analiz w celu efektywnego prowadzenia polityki w zakresie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych;
  • monitorowanie realizacji kosztów wynagrodzeń poprzez analizę stopnia ich wykonania;
  • współudział w opracowywaniu okresowych i doraźnych analiz oraz informacji dotyczących wykonania wynagrodzeń;
  • rekomendowanie przesunięć środków na koszty wynagrodzeń w ramach planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe – ekonomiczne lub zarządzanie
  • Lata pracy zawodowej: minimum 4 lata pracy zawodowej

Wymagania dodatkowe:

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności: Excel i Power Point;
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • myślenie strategiczne i zdolności analityczne;
  • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń;
  • umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność tworzenia zestawień, dokonywania analiz i wnioskowania;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność, dokładność i skrupulatność w działaniu;
  • znajomość zasad funkcjonowania organizacji oraz celów i zadań NFZ określonych w ustawie z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2020 r. poz. 1398 ze zm.);
  • ukończone studia podyplomowe/kursy/szkolenia kierunkowe.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.